mail@urok-ua.com

Конспект та презентація уроку з теми:”Розв’язання задач та послідовне та паралельне з’єднання провідників.

Конспект та презентація уроку з теми:”Розв’язання задач та послідовне та паралельне з’єднання провідників.
Цікавий урок – змагання для учнів 9 класу за старою програмою та для учнів 8 класу за новою. Урок містить багато інтерактивних завдань, завдяки котрим учні зможуть показати свої знання, вміння накреслення та збирання електричного кола. Дух суперництва оживляє урок та додає яскравих фарб.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Системність, логічність і доступність – ось головні ознаки цієї розробки. Учителем використаний диференційований підхід до учнів різної успішностііи. Все зроблено, щоб діти виконували завдання самостійно та якісно

  2. Сподобалась розминка “Тренуємо пам*ять”, практична робота. Мотивація навчальної діяльності із використанням мультфільму “Фіксіки” розвиває пізнавальну діяльність. Під час групової роботи учні отримують бали , за умови правильного виконання.Взагалі, сподобалась ідея оцінювання.

  3. Навчити учнів розв’язувати задачі з фізики – це перший крок до успішної здачі ЗНО в майбутньому.
    Цікавий інтерактивний урок представила Катерина Михайлівна. Особливо сподобалася інтерактивна вправа на запам’ятовування предметів та формул. Доповнена розробка важливим та необхідним компонентом наочності – презентацією. Дякую за цікавий матеріал!