super@urok-ua.com

Конспект української літератури у 6 класі “Ой роде наш красний…”

Автор матеріалу: Конспект української літератури у 6 класі “Ой роде наш красний…”

Конспект української літератури у 6 класі “Ой роде наш красний…”

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Протягом уроку-концерту діти познайомилися із українськими народними піснями: від календарних весняних до зимових. Розповідь про певні сезонні пісні поєднувалася з їхніми інсценізаціями, театральним діалогом, прослуховуванням фольклорних пісенних творів у виконанні професійних співаків, виконанням дітьми танців.Бракувало обладнання. Дякую.

  2. Вважаю, що урок-концерт сприяє духовному збагаченню учасників та глядачів. Кожен демонструє свої творчі здібності, отримує задоволення під час такого навчання. Пісні не просто виконуються, а й інсценізуються, це додає яскравості .

  3. Витончений урок – концерт, а сприймається як урок – феєрверк народознавства. Дуже добре обміркований кожен елемент змісту. Учні отримують посильні ролі і вправляються у творчій, акторській грі. Дякую, Тетяно Володимирівно, за вашу публікацію.

  4. Вчитель подбав про емоційне налаштування учнів до уроку, плавно перейшовши до висвітлення теми уроку. Урок проходить у формі концерту. Відповідно багато танців, півень, інсценізацій. Окрім того в якості ремарок виступають слова вчителя, розповіді. Такого роду подання інформації сприятиме глибоким і міцним знанням учнів. Єдине прохання вказати мету і обладнання уроку, аби можна було сказати, що все ідеально і додати до своєї скриньки.