mail@urok-ua.com

Конспект урока по зарубежной литературе “Жанрововое разнообразие лирики А. С. Пушкина”

Конспект урока по зарубежной литературе “Жанрововое разнообразие лирики А. С. Пушкина”
Вважаю, що поезія – це щось особливе, що кожен сприймає і розуміє по-своєму. Тому, даючи завдання учням самостійно обрати для обговорення на уроці вірші О. Пушкіна, сподівалась, що оберуть вони найдорогоцінніше на їхній погляд, те, що хвилювало і сучасників геніального поета, і хвилює й захоплює нас, людей ХХІ століття. Такий підхід сприяв тому, що учні перечитали велику кількість віршів поета, не обмежуючись рамками шкільної програми, осмислили їх, сформували власну думку про них, а на уроці переконливо доводили її.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. На цьому уроці ми бачимо застосування інтерактивного прийому навчання – “навчаючи-вчу”, який сприяє активізації навчального процесу та розвиває особистість. Сподобалося, що учні вміють працювати самостійно та використовують місцевий матеріал (пам’ятник у рідному місті).Дякую.

  2. Пушкін! Цікаво прочитати, як його вивчають колеги. Урок продуманий, добре, що не вчитель пояснює, а працюють учні. Ваш підхід (видно)дійсно “сприяв тому, що учні перечитали велику кількість віршів поета, не обмежуючись рамками шкільної програми…” Дякую.