mail@urok-ua.com

Конспект уроків з мистецтва 9 клас “Полікультурність суспільства сучасної доби”

В данному матеріалі висвітлена значимість полікультурності сучасного суспільства та особистості. Полікультурна особистість має здатність до вільного діалогу з представниками різних культур, що відкриває можливості для взаєморозуміння. Вона готова до міжнаціонального спілкування й співробітництва з представниками різних етнічних груп, спрямована на встановлення добросусідських відносин з усіма народами і прагне підвищити загальну культуру за рахунок взаємного збагачення досвідом духовного розвитку, освоєння культурних досягнень всіх народів.

Конспект уроків

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 1 з 5)
843

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Вчитель надає розгорнуту мету із врахуванням ключових компетентностей. Матеріал цікавий, його можна використати не лише під час уроку, а й виховних годин. Гадаю, учні з інтересом брали участь у бесіді.

  2. Уроки мистецтва мають бути трохи іншими: впливати на емоції насамперед.У вас є гарний матеріал, а хто його розповідає? Якщо вчитель, то що роблять учні? Отримувати інформацію вони можуть і самі.Тож треба продумувати форми роботи з учнями, щоб вони працювали. Дякую за матеріал.