mail@urok-ua.com

Конспект уроків з мистецтва 9 клас “Полікультурність суспільства сучасної доби”

В данному матеріалі висвітлена значимість полікультурності сучасного суспільства та особистості. Полікультурна особистість має здатність до вільного діалогу з представниками різних культур, що відкриває можливості для взаєморозуміння. Вона готова до міжнаціонального спілкування й співробітництва з представниками різних етнічних груп, спрямована на встановлення добросусідських відносин з усіма народами і прагне підвищити загальну культуру за рахунок взаємного збагачення досвідом духовного розвитку, освоєння культурних досягнень всіх народів.

Конспект уроків

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Вчитель надає розгорнуту мету із врахуванням ключових компетентностей. Матеріал цікавий, його можна використати не лише під час уроку, а й виховних годин. Гадаю, учні з інтересом брали участь у бесіді.

  2. Уроки мистецтва мають бути трохи іншими: впливати на емоції насамперед.У вас є гарний матеріал, а хто його розповідає? Якщо вчитель, то що роблять учні? Отримувати інформацію вони можуть і самі.Тож треба продумувати форми роботи з учнями, щоб вони працювали. Дякую за матеріал.