Конспекти уроків з історії України. 8 клас. Розділ “Українські землі у 16ст.” Соціальна структура суспільства та економічне життя. Виникнення українського козацтва. Запорозька Січ. Військо Запорозьке. Перші козацькі повстання

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспекти уроків з історії України. 8 клас. Розділ “Українські землі у 16ст.” Соціальна структура суспільств...
Посада: Вчитель історії і правознавства
Місце роботи: м.Дубно Рівненська обл.ЗОШ№1

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Дані уроки розроблені з використанням методів інтерактивного навчання і елементами методів музейної педагогіки. Використання вказаних методів сприяє активізації навчального процесу і “оживленню” уроків історії.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. На уроках використовуються одноманітні форми і методи,головний наголос робиться на запам,ятовування історичних термінів.Запропоноване завдання творчого характеру(1урок) не є творчим,це проблемне питання.Бажано урізноманітнювати форми і методи проведення уроків.Дякую.

  2. Уроки розроблені за єдиною схемою. Переважають словесні методи (хоч і названі по-різному). Бажано звернути увагу на мотивацію: викликати інтерес до обговорювання теми. Можна було б використати інтерактивні методи: роботу в парах, в малих групах, “мозковий штурм”.