mail@urok-ua.com

Конспект уроку 5 клас “Розкроювання наволочки”

Конспект уроку розрахований для учнів 5 класу. Діти ознайомляться з історією виникнення подушки, з тим як можна використати їх для оформлення приміщення. Научаться використовувати викрійки і за їх допомогою розкроюватимуть наволочки різних розмірів. На уроці діти навчилися розкроювати наволочку і тепер вони зможуть самостійно змоделювати і виготовити свою наволочку і прикрасити нею своє ліжко або диван у вітальні, створити затишок і прикрасити інтер’єр свого будинку.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Яким необхідним виробом у буденному житті є наволочка! Адже саме вона є одягом для подушки без якої ми не уявляємо наш відпочинок. Цікавою на уроці є історія появи подушки. Обов’язково використаю цю легенду на своїх уроках. Дякую.

  2. Уроки трудового навчання для мене, філолога, як своєрідна насолода у буденному шкільному житті. Тому зацікавила подача теоретичного та практичного матеріалу вчителем Ольгою Іванівно! Сподіваюся, що цьогоріч спробую дещо втілити й на своїх уроках із вихованцями.

  3. Даний урок є прикладом сучасного, практичного та пізнавального уроку. Присутня проблема, питання, на які учні шукають відповіді, міркують, аналізують. Найцікавішою, гадаю, була практична робота, яку діти виконували , використовуючи інструкційну картку.