Конспект уроку біології для 7-го класу: Дихання та газообмін у тварин. Органи дихання, їх різноманітність та функції. Значення процесів дихання для вивільнення енергії в клітині

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку біології для 7-го класу: Дихання та газообмін у тварин. Органи дихання, їх різноманітність та функції. Зн...
Посада: вчитель біології
Місце роботи: Кибинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Миргородського району Полтавської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розробка уроку біології на заявлену тему для учнів 7 класу, мета якого – розширити, поглибити знання учнів про будову органів дихання тварин, установити їх зв’язок з функціями, показати значення газообміну в легенях і тканинах, звернути увагу на значення дихання для підтримання життєдіяльності, показати, як відбувається ускладнення дихальної системи у тваринному світі — від найпростіших до вищих тварин; розвивати вміння порівнювати, установлювати причинно-наслідкові зв’язки; формувати вміння працювати в групах; виховувати етично-ціннісне ставлення до природи.

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Шановна Яременко Ніна Василівна! Я оцінила розробку Вашого уроку в 1 бал не тому, що вона мені не сподобалась, а тому що вона Не Ваша, а моя. Я автор видавництва “Ранок” і цей урок у повному обсязі взято із моєї авторської роботи “Конструктор уроків з біології 7 клас” (урок №34),яку можна придбати в будь-якому магазині. Ви, навіть, схеми і зображення не полінувалися скопіювати, а обладнання не спромоглися дописати. Не добре так робити. Невже у Вас немає власних наробок?
    Шановні власники сайту! Ви що не перевіряєте роботи на плагіат? Це добре,що Ви довіряєте своїм авторам, але за чужі роботи видавати сертифікати???