Конспект уроку з біології для 7-го класу на тему «Дихання та газообмін у тварин. Органи дихання, їх різноманітність та функції. Значення процесів дихання для вивільнення енергії в клітині»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з біології для 7-го класу на тему «Дихання та газообмін у тварин. Органи дихання, їх різноманітність та ф...
Посада: учитель біології та хімії
Місце роботи: Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5 ім. Василя Стуса

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок формує в учнів знання про особливості тварин та процеси їх життєдіяльності, ознайомлює з диханням і газообміном, значенням дихання, органами дихання та їх різноманітністю і формує в них важливі життєві компетенції.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. На цьому уроці учитель використав матеріал таким чином,щоб поглибити знання учнів про будову органів дихання тварин, установити їх зв’язок з функціями, показати значення газообміну в легенях і тканинах. Особливо звернув увагу на значення дихання для підтримання життєдіяльності і показав, як відбувається ускладнення дихальної системи у тваринному світі — від найпростіших до вищих тварин, учні ж оформили це у вигляді таблиці.

  2. Микола Васильович у конспекті уроку з біології використав увесь можливий навчальний потенціал.На уроці вміло та раціонально продумав усі етапи уроку.Щоб досягнути мети уроку застосував і наочний матеріал.Я звернула особливу увагу на асоціацію,це цікаво на такому уроці