Конспект уроку для 2-го класу з природознавства на тему “Народні прикмети та прогноз погоди”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку для 2-го класу з природознавства на тему “Народні прикмети та прогноз погоди”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Одеська ЗОШ №5

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок з природознавства та тему “Народні прикмети та прогноз погоди” з презентацією містить інтерактивні методи навчання, які допоможуть учням краще засвоїти навчальний матеріал з даної теми.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Урок сучасний, інноваційний, цікавий тим, що на ньому використані інтерактивні вправи: інсценування, робота в групах, робота в парах, вікторина, технологія “Мікрофогн”, презентація. Матеріал презентації коротенький, але зрозумілий, яскравий, доступний для дітей. Дякую.

  2. Сподобався організаційний момент. Вчитель обирає влучні методи та прийоми навчання, враховуються індивідуальні особливості учнів. Презентація доповнює зміст уроку, допомагає зосередити увагу на головному.

  3. Урок сподобався. Учитель дає можливість через інноваційні та інтерактивні технології навчання розвивати творчість, формувати активну життєву позицію,орієнтовану на пізнання природи. Спасибі.

  4. Пані Людмила дуже старанно підібрала матеріал до даного уроку. Завдання різнопланові, цікаві та пізнавальні. Використання народних прикмет, прислів’їв, загадок сприяють національному вихованню учнів. Дякую!

  5. Гарний, вдалий, чітко спланований та методично вірно побудований урок. Багато цікавого матеріалу та вікторин. Прекрасна презентація, яскраво офрмлена. Одне побажання-трішки підкорегувати презентацію. Урок прекрасний.