Конспект уроку для 9-го класу з геометрії: Розв’язування вправ по темі: «Довжина кола та його дуги, площа круга, площа кругового сектора»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку для 9-го класу з геометрії: Розв’язування вправ по темі: «Довжина кола та його дуги, площа круга, площа к...
Посада: вчитель математики
Місце роботи: Уманська спеціалізована школа I-III ступенів №12 з поглибленим вивченням англійської мови

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Мета цього уроку: формувати вміння вчитися, самоорганізовуватися в навчальній діяльності, формувати предметну компетентність: формувати навички і вміння учнів використовувати формули довжини кола та його дуги, площі круга, площі кругового сектора під час розв’язування прикладних задач; активізувати розумову діяльність учнів,
удосконалювати навички і вміння учнів при спілкуванні та роботі в парах, вчити дітей, опираючись на отримані знання, працювати самостійно, розвивати логічне мислення, пам’ять, увагу, вміння добувати, опрацьовувати та використовувати інформацію з різних джерел.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Деферамби. Учитель використовує різні форми і методи навчання на уроці. Головна мета досягнута. Але де ж досягнення інформаційної . З матуріалу не видно ( може це підручник різні джерела ???)

  2. Алла Віталіївна формує в учнів ключові та предметні компетентності. Присутні вправи на відповідність, пошукові. Формування навичок і вмінь відбувається за рахунок виконання тренувальних вправ, роботі в парах.