mail@urok-ua.com

Конспект уроку географії в 9 класі з теми “Основні й перспективні райони видобування кам’яного вугілля, нафти, природного газу в Україні. Шляхи покриття дефіциту палива в Україні”

Розробку уроку створено з урахуванням програмових вимог, спираючись на матеріали підручника (авт. С.Г. Кобернік, Р.Р. Коваленко) з використанням особистісно зорієнтованого та компетентнісного підходів, застосуванням інтерактивних прийомів навчання, проблемних питань, евристичної бесіди. У змісті уроку враховано застосування кількох джерел географічної інформації, робота учнів здійснюється як фронтально, індивідуально, так і в групах. Діяльність класу виявляється в створенні опорно-інформаційних схем, заповненні таблиці, роботі з настінною контурною картою України та в презентації учнями нових знань. У конспекті запропоновано чітку структуру сучасного уроку, витримано основні етапи та регламент.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
768

Один коментар

  1. Зміна видів діяльності на уроці сприяє зростанню активності учнів.Роль вчителя зведена до того, щоб направляти учнів, прослідковується співробітництво. Гадаю, панувала атмосфера взаєморозуміння і спільного інтересу. Дякую.