super@urok-ua.com

Конспект уроку географії в 9 класі з теми “Основні й перспективні райони видобування кам’яного вугілля, нафти, природного газу в Україні. Шляхи покриття дефіциту палива в Україні”

Автор матеріалу: Конспект уроку географії в 9 класі з теми “Основні й перспективні райони видобування кам’яного вугілля, нафти, при...

Розробку уроку створено з урахуванням програмових вимог, спираючись на матеріали підручника (авт. С.Г. Кобернік, Р.Р. Коваленко) з використанням особистісно зорієнтованого та компетентнісного підходів, застосуванням інтерактивних прийомів навчання, проблемних питань, евристичної бесіди. У змісті уроку враховано застосування кількох джерел географічної інформації, робота учнів здійснюється як фронтально, індивідуально, так і в групах. Діяльність класу виявляється в створенні опорно-інформаційних схем, заповненні таблиці, роботі з настінною контурною картою України та в презентації учнями нових знань. У конспекті запропоновано чітку структуру сучасного уроку, витримано основні етапи та регламент.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Зміна видів діяльності на уроці сприяє зростанню активності учнів.Роль вчителя зведена до того, щоб направляти учнів, прослідковується співробітництво. Гадаю, панувала атмосфера взаєморозуміння і спільного інтересу. Дякую.