Конспект уроку із зарубіжної літератури. “Детектив як жанр літератури, характерні ознаки жанру. Жанрове розмаїття детективів”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку із зарубіжної літератури. “Детектив як жанр літератури, характерні ознаки жанру. Жанрове розмаїття детект...
Посада: учитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Кочерезький НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Пропоную до вашої уваги конспект уроку із зарубіжної літератури в 7 класі, який познайомить з творчістю Е.По та розкриє особливості детективного жанру.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
1
(1)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. На уроці учитель формує в учнів предметну та комунікативну компетентністі. Урок цікаво сплановано, оскільки детективи багатьох людей захоплюють. Сподобалася рольова гра, робота в групах. Дякую.

  2. Побути детективом, мабуть, мріє кожен, а особливо дитина. Адже в цій професії стільки загадковості, таємничості. А ще це пригоди, які так полюбляють діти. Тож вони із задоволенням розгадують на уроці таємниці відомих творів, ніби справжні сищики. Дякую.

  3. Думаю,що немає таких людей,які не захоплювалися б детективами. Тому вправу «Сторінками вивчених творів».діти виконуватимуть із великим задоволенням.І не виникне труднощів при виконанні вправи “Ланцюжок”.а також “Детективної задачі!.