super@urok-ua.com

Конспект уроку-конференції про Франка-перекладача

Автор матеріалу: Конспект уроку-конференції про Франка-перекладача

Конспект уроку-конференції про Франка-перекладача
Урок-конференція для учнів старшої школи, яка розкриває маловідому сторінку з життя відомого Каменяра – роль Франка у перекладацькій діяльності різних європейських літератур. Мало хто може похвалитися таким титаном праці, і, напевно, мало хто з українців знає усі грані його творчого життя.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

  • : Лінійчук Тетяна Вікторівна
  • : Вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури
  • : Ямницький НВК Івано-Франківської обл
  • Конспект уроку-конференції
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Кожна людина унікальна ,неповторна та багатогранна. Саме цьому і присвячений даний урок. Він розглядає постать Івана Франка із особливої точки зору, що не кожному пересічному українцю відома. Використання відеоролика допомагає реалізувати мотивацію уроку-конференції. Дякую учителю за цікаву інформацію, за креативність.

  2. Мені дуже сподобалась саме форма проведення уроку.Справді,мало літератури для проведення уроку про Франка-перекладача.Я сподіваюсь,що мої учні з задоволенням візьмуть участь у проведенні уроку-конференції.

  3. Мені дуже сподобався конспект даного уроку, хоча я вчитель математики. Завжди звертаю увагу на нові факти про відомих людей. Багато дізналась нового – достатньо цікава інформація про видатного діяча. Тому дякую! Надіюсь учні оцінили Ваш труд.