super@urok-ua.com

Сценарій позакласного заходу “Тричі мені являлася любов…” (Історії кохання Івана Франка)

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій позакласного заходу “Тричі мені являлася любов…” (Історії кохання Івана Франка)
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Добронадіївська ЗШ I-III ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сценарій позакласного заходу “Тричі мені являлася любов…” (Історії кохання Івана Франка)
Метою даного заходу є ознайомлення учнів зі сторінкою біографії Івана Яковича Франка, а саме з історією найпотаємнішого, найінтимнішого, величного кохання до найголовніших жінок в житті письменника; доторкнутися до інтимної лірики, яка стала гімнами коханню та музичними шедеврами; розвивати мовленнєві навички , виразне декламування поезій; виховувати в учнів любові до прекрасного, найчистішого і найсвятішого почуття людини.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. За своїм змістовим наповненням і формою проведення — захід цікавий, яскраво розкриває особливості любовної лірики Івана Франка, знайомить із чотирма жінками, які зіграли вагому роль у житті та творчості письменника. Але бракувало презентації із портретами муз Великого Каменяра і його зображеннями в період знайомства з кожною. Порада: набирайте текст більшим шрифтом, бо важко було читати. Дякую.

  2. Літературно-музична вітальня дуже зворушлива, пізнавальна, лірична. Захід знайомить учнів. присутніх із життєвим шляхом Івана Франка, його ліричними творами, формує в учнів кращі риси характеру. Дякую!

  3. Лірична розробка заходу знайомить з романтичними періодами в житті Івана Франка. Автор використовує цікаві, маловідомі факти біографії митця. Я ще назвала б цю розробку дослідницьким проектом, адже теоретичний матеріал автор підтверджує рядками поезій поета, знаходячи підтвердження правильності думки , викладеної у розробці.