mail@urok-ua.com

Поетична збірка “Зів’яле листя”. Місце любовної теми у творчості Івана Франка. Життєві імпульси появи творів (автобіографічність). Широка гамма почуттів ліричного героя

Протягом тривалого часу при вивченні біографій митців не прийнято було говорити про особисте життя, хоча саме ця інформація є ключем для розуміння творчої спадщини.

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
205

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Учні на уроці дізнаються більше про почуття Франка, що вилиті у його чарівні поезії. Увесь клас задіяний: читають поезії та працюють над їхнім аналізом. Можу порадити використати на такому занятті цікаві інтерактивні вправи творчого характеру. Дякую.

  2. Матеріал для конспекту уроку підібрано непоганий. Проте, пробачте, я не помітила зміни різновидів видів роботи. урок більше схожий на лекцію з виконанням практичного завдання. Чи не краще було б ввімкнути учням відео “Гра долі. Іван Франко. Та що поруч.”? Ще один момент – домашнє завдання. Чи не потрібно учням повторити пройдений на уроці матеріал, окрім вивчення текстів віршів? Якщо я не помиляюсь, то “Зів’яле листя ” Франка – старша школа (10- 11 класи).