mail@urok-ua.com

Конспект уроку. Іван Франко. Поетична збірка «Зів’яле листя». Любовна тема у творчості поета

Нетрадиційний урок у формі урок-концерт. Головна мета уроку – ознайомити учнів із збіркою «Зів’яле листя»; розкрити світ почуттів і пристрастей; продемонструвати уміння учнів працювати самостійно з додатковою літературою; розвивати акторські здібності, уміння аналізувати вірші; виховувати усвідомлення того, що любов – це найвеличніше з людських почуттів.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 3.5 з 5)
324

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Цікаво було б переглянути флеш-моб, хоча б на фото. Проведення евристичної бесіди сприяє розвитку критичного мислення. Інноваційні методи навчання дозволяють досягти мети уроку, сприяють кращому засвоєнню матеріалу.

  2. Ретельно розроблений конспект уроку з вивчення творчості Івана Франка, а саме збірки інтимної лірики “Зів’яле листя” допоможе учням пізнати видатного письменника не лише як борця за долю народу, а й як людину чуйну, закохану. Завдання чудово поєднані між собою. Можу порекомендувати Вам ще перегляд відео “Гра долі. Та, що поруч” (І.Франко), його можуть використати учні для підготовки до уроку. Дякую за цікаву розробку та бажаю Вам творчих успіхів.

  3. Дуже гарна розробка уроку та доречна презентація до уроку. Ви прищеплюєте дітям світ прекрасного-це палке кохання.Гарно, вміло та методично правильно поєднали різноманітні форми роботи, а головне-з самого початку уроку Ви зацікавили дітей . Дякую за розробку та творчого Вам злету.