mail@urok-ua.com

Конспект уроку. Іван Франко. Поетична збірка «Зів’яле листя». Любовна тема у творчості поета

Нетрадиційний урок у формі урок-концерт. Головна мета уроку – ознайомити учнів із збіркою «Зів’яле листя»; розкрити світ почуттів і пристрастей; продемонструвати уміння учнів працювати самостійно з додатковою літературою; розвивати акторські здібності, уміння аналізувати вірші; виховувати усвідомлення того, що любов – це найвеличніше з людських почуттів.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Зразу виникає питання щодо типу уроку: в анотації названо урок-концерт, у конспекті — комбінований, але за змістом — це урок вивчення нових знань, умінь, навичок. Звичайно, використано багато матеріалу із життєвого шляху поета. Вважаю, що для презентації десяти слайдів замало. Дякую.

  2. Цікаво було б переглянути флеш-моб, хоча б на фото. Проведення евристичної бесіди сприяє розвитку критичного мислення. Інноваційні методи навчання дозволяють досягти мети уроку, сприяють кращому засвоєнню матеріалу.

  3. Ретельно розроблений конспект уроку з вивчення творчості Івана Франка, а саме збірки інтимної лірики “Зів’яле листя” допоможе учням пізнати видатного письменника не лише як борця за долю народу, а й як людину чуйну, закохану. Завдання чудово поєднані між собою. Можу порекомендувати Вам ще перегляд відео “Гра долі. Та, що поруч” (І.Франко), його можуть використати учні для підготовки до уроку. Дякую за цікаву розробку та бажаю Вам творчих успіхів.

  4. Дуже гарна розробка уроку та доречна презентація до уроку. Ви прищеплюєте дітям світ прекрасного-це палке кохання.Гарно, вміло та методично правильно поєднали різноманітні форми роботи, а головне-з самого початку уроку Ви зацікавили дітей . Дякую за розробку та творчого Вам злету.