mail@urok-ua.com

Поетична вітальня “Срібна доба” російської літератури”

Дана розробка містить матеріали, необхідні для вивчення творчості поетів «Срібного століття». вміщує біографічні факти різних періодів життя митців, які потрібні для аналізу та розуміння віршів автора, теоретичні відомості про літературні напрями та течії кінця ХІХ – початку ХХ століття, уривки із спогадів та оцінка творчості поетів сучасниками, тексти віршів, які не входять до переліку передбачених Програмою, для розширення кругозору старшокласників.
Призначений для учителів зарубіжної літератури та учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Подача теми неочікувана та креативна. Це не суха подача життєвого та творчого шляху кожного поета, а бажання вчителя зацікавити учнів глибше познайомитися з найкращими зразками світової літератури та донести, що поети – живі люди, з своїми долями, почуттями, стражданнями, які відтворювали це у віршах. Чудовим доповненням до уроку є презентація. Дякую.

  2. Імпровізована поетична вітальня — гарна форма для узагальнення теми. На жаль, не вказано оформлення приміщення, а це теж складова даного уроку. У презентації вважаю недоречним двомовність і тексти віршів. Порада: перевіряйте написане. Дякую.