super@urok-ua.com

Конспект уроку математики в 1 класі “Літр. Вправи на засвоєння таблиць додавання та віднімання чисел”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку математики в 1 класі “Літр. Вправи на засвоєння таблиць додавання та віднімання чисел”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Бердянська загальноосвітня школа І – ІІІ ст. №1 Бердянської міської ради Запорізької області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Тема уроку: Літр. Вправи на засвоєння таблиць додавання і віднімання чисел.

Мета уроку:

  • Актуалізація знань різних одиниць виміру: довжини, маси.
  • Формування уявлення про об’єм предмета і одиниці вимірювання об’єму.
  • Знайомство з новою величиною вимірювання — місткістю і одиницею її вимірювання — літром.
  • Розвиток навичок формулювати проблему, висувати гіпотези, знаходити рішення.
  • Застосування знань у розв’язуванні нерівностей.
  • Розвиток мовлення, спостережливості, пам’яті, пізнавального інтересу і творчої активності.
  • Виховання доброзичливого ставлення до товаришів.

Обладнання: зошит, підручник, презентація, наочний матеріал.

Хід уроку:

  1. Орієнтація, мотивація діяльності: Математична розминка, мотиваційні питання.
  2. Цілепокладання: Повідомлення теми, мети, завдань уроку, усний рахунок.
  3. Цілереалізація: Перевірка засвоєних знань, створення проблемної ситуації, сприйняття нового матеріалу.
  4. Практична робота: Визначення об’єму предметів за допомогою літрів, фізкультпауза, корекція засвоєння.
  5. Закріплення знань: Розв’язання задач, додавання та віднімання об’ємів.
  6. Рефлексивно-оцінюючий: Контроль знань, підведення підсумків, рефлексія.

Урок спрямований на розвиток пізнавальних та комунікативних здібностей учнів, формування навичок застосування математичних понять на практиці.

()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Мета уроку відповідає сучасним тенденціям освіти . Вчитель майстерно планує кожний етап діяльності, присутні логічні переходи. Головне, що завдання пробуджують думку дитини, спонукають до самостійного опрацювання матеріалу . Дякую.