Конспект уроку математики “Закріплення прийомів усного додавання і віднімання двоцифрових чисел.”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку математики “Закріплення прийомів усного додавання і віднімання двоцифрових чисел.”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Омельницький ліцей

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок на тему «Закріплення прийомів усного додавання і віднімання двоцифрових чисел. Взаємозв’язок між діями додавання і віднімання. Розв’язування задач вивчених видів» є продовженням вивчення теми «Усне додавання і віднімання чисел у межах 100 з переходом через розряд».
У ході уроку застосовані такі форми й методи роботи при узагальненні і систематизації набутого навчального досвіду: словесні (бесіда, робота з підручником, розповідь), наочні методи (картки для гри «Попади в ціль», екологічне пано, смайлики), практичні (усні та письмові вправи), інтерактивні ( «Мікрофон», «Мозковий штурм», «Кубування»), колективна робота. Структура уроку дозволяє логічно підвести учнів до виконання самостійної роботи. Система практичних завдань, спрямована на закріплення та узагальнення набутих умінь та навичок.
Весь урок сприяє виховуванню дбайливого ставлення до свого здоров’я: здорового харчування, культури математичних записів, спілкування на уроці, взаєморозуміння під час спільної діяльності, інтерес до вивчення математики, почуття дружби.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Розробка уроку математики сподобалася: урок проведений у формі подорожі на “Галявину здоров’я”, тож усі завдання пов’язані зі спортом, фізкультурою, корисними звичками. Тож, прешкоди допомагали долати такі інтерактивні вправи – ігри “Шикування на зарядку” та “Попади в ціль”, методика “Кубування”, групова робота, “Мозковий штурм” та презентація. Дякую.