mail@urok-ua.com

Конспект уроку на тему: Г.Г.Маркес «Стариган з крилами»

Цей конспект уроку допоможе дітям осягнути зміст філософського оповідання Г.Г.Маркеса «Стариган з крилами».

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Мета уроку реалізована поверхово, адже не визначений філософсько-етичний сенс зустрічі старигана із крилами з людьми, не застосовано поняття “магічний реалізм” до даного оповідання, чітко не окреслена проблематика тексту. Чи стариган із крилами — це янгол??? Звичайно, не вистачає презентації.

  2. Чудова ідея почати урок словами Ліни Костенко. Тема благодатна, тому вчитель побудувала свій урок літератури так,щоб донести учням філософію твору та життя. Дякую.

  3. Гарний твір, при вивченні якого доречним є вирішення проблемних запитань. Дякую за розробку! Бажаю усім крил “з правди, чесноти і здоров”я” ! Епіграф дуже красивий та пророчий!

  4. Це моя улюблена тема. Цікаві дослідження про ангела. Але сам урок трохи буденний, не розкриває деталей, які дуже важливі для розуміння змісту. Та й бажано б продемонструвати ілюстраціїї, картини.

  5. Філософський твір вчитель логічно вирішує аналізувати застосовуючи евристичну бесіду та проблемні питання.На уроці використовуються різні способи підтримки позитивної мотивації учнів, розвиток пізнавальних інтересів і потреб.