Конспект уроку образотворчого мистецтва у 4 класі з теми: “Робота з пластиліном. Послідовність виготовлення виробів об’ємної форми з пластиліну. Практична робота: виготовлення з пластиліну об’ємних фігур тварин (бременськ музики)

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку образотворчого мистецтва у 4 класі з теми: “Робота з пластиліном. Послідовність виготовлення виробі...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Галаганівський НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

 Вчити учнів послідовно виготовляти з пластиліну вироби об’ємної форми фігур тварин;
розвивати увагу, мислення, пам’ять, творчу уяву, мовлення;
виховувати любов до тварин, почуття дружби, взаємодопомогу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок справді творчий, нараховує чимало інтерактивних вправ, здійснюється міжпредметний зв*язок. Вчитель використовує всі можливі засоби навчання аби долучити учнів до творчої роботи. Перегляд уривку з мультфільму є вдалою ідеєю.Дякую.

  2. Гарний урок, прекрасно проілюстрований подорожжю до казки, актуалізацією знань з читання, з предмета “Я у світі”, згадано про првила безпечної роботи на уроці, є розподіл по групах.

  3. Урок сподобався. Вчителька провела підготовчу словникову роботу, використала зв`язок з уроком Я у світі. Розподілила дітей для практичної роботи. Ось тільки обгрунтовувати причину, чого саме будуть працювати разом Марійка і Вікуся було зайве. Дякую.