Конспект уроку Практичне заняття за темою: “Чорнобильська катастрофа та її наслідки”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку Практичне заняття за темою: “Чорнобильська катастрофа та її наслідки”
Посада: Учитель історії та правознавства
Місце роботи: Сугарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сахновщинського р-н Харківської обл.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Консперкт уроку складено з урахуванням методики проведення практичних занять. Мета уроку опрацювати та охарактеризувати причини та наслідки аварії, встановити причинно-наслідкові зв’язки щодо події, використовуючи карти забруднення території та додаткову інформацію учні дослідили рівень забруднення.

Використано інформацію з Інтернет ресурсів (учні отримали випереджальне завдання), для покрацення сприйняття було опрацьовано відеоматеріал також учні декламували вірші Ліни Костенко та інших поетів про Чорнобильську катастрофу.

Для закріплення матеріалу уроку використовувалися тестові завлання у форматі ЗНО з теми уроку. Вшанування пам’яті ліквідаторів з рідного села та всіх ліквідаторів наслідків аварії – виховна мета уроку.

Пам’ять… пам’ять… це єдине, що ми можемо віддати героям, які за покликом рідної землі вступили у палаючий реактор на захист свого народу. Ці люди, не шкодуючи сил і життя, виконали присягу на вірність народові України. Вічна слава героям!

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Питання Чорнобильської катастрофи є болючим і сьогодні, і її гігантські наслідки будуть відлунюватися ще довго. Працювати над такою розробкою – це благородна справа. Напрацювання мені сподобалось. Піднятими питаннями на занятті я вражена до глибини душі. Думаю, що діти також не залишилися байдужими, адже мали важливе випереджувальне завдання (були справжніми дослідниками), отримали великий багаж нової інформації, що й дало змогу краще розвинути їхні пізнавальні інтереси та спонукало до багатьох роздумів. Доречними тут були і щемливі вірші, які також мали гарне виховне спрямування. Розробка сучасна. Вчитель для закріплення матеріалу уроку використовує тестові завдання у форматі ЗНО з теми уроку – також корисне завдання . Та головна мета уроку – це вшанування пам*яті ліквідаторів з рідного села та всіх ліквідаторів наслідків аварії. Мети досягнуто. Матеріал є корисним для використання.

    1. Дякую за коментар. Намагатимусь працювати враховуючи сучасні тенденції та виклики суспільства. Нова школа зобов’язує вчителя бути сучасним, встигати за швидкими інформаційними технологіями.