mail@urok-ua.com

Конспект уроку + презентація з математики “Мовою математики про природу” (Повторення вивчених таблиць множення і ділення)

Даний конспект уроку допоможе вчителю у цікавій формі закріпити знання учнів табличного множення та ділення на 2 і З, удосконалити навички порівняння величин. Використання природничого матеріалу на уроці робить його захоплюючим. Розвиває пізнавальну самостійність,виховує любов до точної науки – математики, до природи, яку людина створює сама.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 3.5 з 5)
163

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Цікава розробка уроку, яка допомагає дітям удосконалити свої знання таблиць множення і ділення. Вчитель використала на уроці міжпредметні зв`язки, для активізації навчальної діяльності учнів та цілісного сприймання природи.

  2. Дуже гарна розробка, допоможе вчителю у цікавій формі закріпити знання учнів табличного множення та ділення на 2 і З, удосконалити навички порівняння величин. Використання природничого матеріалу на уроці робить його захоплюючим. Розвиває пізнавальну самостійність,виховує любов до точної науки – математики, до природи, яку людина створює сама. Прекрасна презентація до уроку.