mail@urok-ua.com

Конспект уроку + презентація з математики “Мовою математики про природу” (Повторення вивчених таблиць множення і ділення)

Даний конспект уроку допоможе вчителю у цікавій формі закріпити знання учнів табличного множення та ділення на 2 і З, удосконалити навички порівняння величин. Використання природничого матеріалу на уроці робить його захоплюючим. Розвиває пізнавальну самостійність,виховує любов до точної науки – математики, до природи, яку людина створює сама.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Цікава розробка уроку, яка допомагає дітям удосконалити свої знання таблиць множення і ділення. Вчитель використала на уроці міжпредметні зв`язки, для активізації навчальної діяльності учнів та цілісного сприймання природи.

  2. Дуже гарна розробка, допоможе вчителю у цікавій формі закріпити знання учнів табличного множення та ділення на 2 і З, удосконалити навички порівняння величин. Використання природничого матеріалу на уроці робить його захоплюючим. Розвиває пізнавальну самостійність,виховує любов до точної науки – математики, до природи, яку людина створює сама. Прекрасна презентація до уроку.