mail@urok-ua.com

Конспект уроку “Складання та виконання алгоритмів з повторенням і розгалуженням у середовищі Scratch”

 Конспект уроку “Складання та виконання алгоритмів з повторенням і розгалуженням у середовищі Scratch”
Завдання на складання та виконання алгоритмів у середовищі Scratch учні завжди виконують із задоволенням, проявляють власну творчість, оволодіваючи одночасно алгоритмічним мисленням.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(7 оцінок. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
3711

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Такі уроки, як опублікований, завжди будуть викликати бажання у дітей вчитися. Віра Миколаївна фахівець своєї справи. Конспект містить все необхідне для досягнення дидактичної мети уроку. Конструктивно скомпонована презентація. Учителю інформатики бажаю успіхів в педагогічній діяльності.

  2. Алгоритми вчать планувати навчальну діяльність та знадобляться у подальшому житті. Вчитель пропонує план уроку, присутній хронометраж кожного етапу, отже, дорогоцінний час не втрачається.Сподобався методичний прийом “Місткий кошик”, фізкультхвилинка відповідає темі уроку та має влучну назву. Цінним доповненням є презентація. Дякую!

  3. По оформленню конспекту уроку одразу видно, що вчитель викладає саме інформатику. Завдання уроку повністю відповідають його структурі, форми і методи роботи сприяють активному включенню учнів, а не пасивному спостеріганню. Вчитель подбав про гімнастику на уроці, наголосив про правила роботи. ПРезентація доповнює урок, виконана вона чітко й естетично.