mail@urok-ua.com

Конспект уроку “Складання та виконання алгоритмів з повторенням і розгалуженням у середовищі Scratch”

 Конспект уроку “Складання та виконання алгоритмів з повторенням і розгалуженням у середовищі Scratch”
Завдання на складання та виконання алгоритмів у середовищі Scratch учні завжди виконують із задоволенням, проявляють власну творчість, оволодіваючи одночасно алгоритмічним мисленням.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(7 оцінок. Рейтинг публікації: 5 з 5)
5172

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Такі уроки, як опублікований, завжди будуть викликати бажання у дітей вчитися. Віра Миколаївна фахівець своєї справи. Конспект містить все необхідне для досягнення дидактичної мети уроку. Конструктивно скомпонована презентація. Учителю інформатики бажаю успіхів в педагогічній діяльності.

  2. Алгоритми вчать планувати навчальну діяльність та знадобляться у подальшому житті. Вчитель пропонує план уроку, присутній хронометраж кожного етапу, отже, дорогоцінний час не втрачається.Сподобався методичний прийом “Місткий кошик”, фізкультхвилинка відповідає темі уроку та має влучну назву. Цінним доповненням є презентація. Дякую!

  3. По оформленню конспекту уроку одразу видно, що вчитель викладає саме інформатику. Завдання уроку повністю відповідають його структурі, форми і методи роботи сприяють активному включенню учнів, а не пасивному спостеріганню. Вчитель подбав про гімнастику на уроці, наголосив про правила роботи. ПРезентація доповнює урок, виконана вона чітко й естетично.