Конспект уроку та презентація на тему “Прямокутна система координат. Координатна площина”

Конспект уроку та презентація на тему “Прямокутна система координат. Координатна площина”
Пропоную конспект уроку “Прямокутна система координат. Координатна площина”. В ньому розміщені, як цікава теоретична і практична частина, так і домашнє завдання!

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вчитель пропонує цікавий та нестандартний урок, на якому застосовуються інтерактивні методи роботи. Подана також естетична та гармонійна презентація до уроку. Робота заслуговує похвали. Дякую автору!!!

  2. Вчитель вдало проводить організаційний момент, актуалізацію опорних знань.Далі йде формування відповідних знань, умінь та навичок з даної теми різноманітними методичними прийомами. Урок супроводжує презентація.

  3. Опублікована Оксаною Іванівною тема одна із улюблених тем учнями 6 класу. Щодо ж до самої розробки уроку, то авторка детально описала усі етапи, додала хорошу презентацію. Проте, хотілося б на уроці бачити не лише однотипові завдання (слайди 10,12,14,16,18), а й завдання, де за готовими малюнками учні записують відповідні координати.
    Дружня порада авторці: вчителька на уроці має мінімізувати слово “Я”, вислови “Я хочу”, “Я пропоную”, тому що учні та вчителька єдине ціле “Ми”, і звертаючись до учнів, починати зі слів “Давайте ми розгадаємо”, “А зараз ми розв’яжемо” і т.п.

  4. Люблю уроки з історичними моментами. Автор чудово розкрила історичні аспекти появи декартових координат. Важливі постаті вчених. Презентація – чудова. Учням дуже подобаються побудови на координатній площині, знаю з власного досвіду. Бажаю успіхів!