mail@urok-ua.com

Інтегрований урок з математики, 6 клас

Урок спрямований на узагальнення та систематизацію знань учнів з теми “Прямокутна система координат”; виховання любові до рідного краю, через тваринний світ нашої Батьківщини.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Цікавий та нестандартний урок, який допоможе активізувати пізнавальну діяльність учнів, зробить урок насиченим та динамічним. Але при використанні таких завдань мої учні не встигали зробити більше ніж два-три координатних малюнка за урок. Хоча якщо використовувати готові накреслені декартові координати, то це стане можливим.

  2. Добре те, що вчителька пов’язала урок математики із природознавством. Проте внаслідок великої кількості інформаційних блоків губляться етапи уроку математики. Авторка використовує шість(!) однотипових завдань. Хотілося б бачити і завдання зворотнього характеру (за даним рисунком послідовно записати координати точок). Не зрозуміло також для чого використовувався комп’ютер?

  3. Інтеграція на уроці дозволяє учням оволодіти умінням вчитися. Використані методи сприяють засвоєнню матеріалу, розвивається гнучкість мислення, допитливість. Вчитель на уроці формує ключові компетентності., збагачує зміст особистісно значущим матеріалом.