mail@urok-ua.com

Конспект уроку української мови в 2 класі за темою “Узагальнення вивченого про текст”

Конспект уроку української мови в 2 класі за темою “Узагальнення вивченого про текст”
Тип уроку: урок-мандрівка «Подорож осіннім лісом» за темою «Узагальнення вивченого про текст». Автор: вчитель початкових класів Солянова Людмила Іванівна.
Уроки-мандрівки зацікавлюють учнів, допомагають опрацювати складний мовний матеріал без напруження, у невимушеній ігровій діяльності, стимуллюють розвиток творчих, мовленнєвих здібностей учнів.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

  • : Солянова Людмила Іванівна
  • : вчитель початкових клаасів
  • : Загальноосвітня школа І-ІІІ ступені №16 Торецької міської ради Донецької облаті
  • конспект уроку з української мови
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Запропонована вами розробка демонструє нам, як відповідально ви ставитеся до підготовки уроку і до його проведення. Урок включає в себе багато сучасних методів і прийомів. Бажаю побільше таких цікавих уроків і побільше активних учнів, які б радували Вас своїми відповідями і блиском в очах.

  2. На уроці діти розвивають мовлення, пам*ять, увагу, вміння складати текст-міркування, збагачується словниковий запас, виховується любов, бережне ставлення до природи. Урок доповнює слайдова презентація.

  3. Розвиток з’язного мовлення учнів 2 класу є чи не найважливішим розділом навчання українській мові. Готуючи підсумковий урок-презентацію, вчителька сухо підійшла до згаданої проблеми: не продумала цікаві моменти, що спонукали б учнів до роботи, не включила в дію весь клас, а лише декого із дітей. Без усякої відповідальності вчителька піднімає на уроці питання осені! збереження лісу! лісових мешканців!, які білими нитками прив’язує до теми уроку. Вважаю над самим уроком і над презентацією до нього потрібно ще попрацювати. Вибачте.