mail@urok-ua.com

Конспект уроку. Урок-подорож “Права Дитини”

Конспект уроку . Урок-подорож “Права Дитини”

Мета: Продовжувати формувати уявлення про права дитини. Ознайомити учнів з поняттям «право», «Конституція». «Декларація», «Конвенція». Сприяти поширенню правової культури та освіченості учнів; Акцентувати увагу на правах дитини, які порушуються в родині, у школі. Розвивати увагу, старанність. виховувати бажання вивчати, поглиблювати правові знання, виробля­ти та коригувати  навички правомірної поведінки, негативне ставлення до правопору­шень,  сприяти розвитку інформаційної компетентності. Виховувати повагу до своєї сім’ї, друзів, оточуючих, почуття дисциплінованості. 

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

  • : Черкас Наталія Станіславівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Дзвиняцька ЗОШ І-ІІІст.
  • Конспект уроку Права дитини
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Актуальний, пізнавальний і водночас доступний віковій категорії дітей урок. Тема досить складна для учнів початкової школи, але вчитель успішно реалізує задачі уроку.

  2. Дуже змістовний, цікавий урок про права дитини. Настільки всі моменти продумані, витримані, цікаві і змістовні. Інформація відібрана правильно. На уроці вчитель вчить житти в правовій державі. Права свої необхідно знати, вивчати, вміти аналізувати.

  3. Добре, що починаючи із початкових класів діти знайомляться з поняттями «Право», «Конституція», «Декларація», «Конвенція».
    Що ж до самої розробки, то вона надзвичайно цікава. Добре попрацювала вчителька, готуючись до такого уроку. Гарно підібрані методи, велика кількість видів діяльності. Переконана, що учні Наталії Станіславівни на високому рівні засвоїли навчальний матеріал даного уроку. Спасибі авторці!

  4. Мабуть, сталася помилка під час завантаження. На даному уроці складну для сприйняття і засвоєння тему вчитель намагається урізноманітними всіма можливими видами діяльності. Присутні пізнавальні хвилинки, таємничі, групова робота перевіряє на скільки якісно діти засвоїли матеріал.