Конспект уроку Відділ Папоротеподібні

Конспект уроку Відділ Папоротеподібні
Ознайомити учнів з особливостями будови папоротеподібних і процесами життєдіяльності, їхню роль у природі та житті людини, різноманітність.
Розвиває пізнавальну діяльність учнів.
Виховує бережливе ставлення до природи рідного краю, прагнення до охорони та збереження навколишнього середовища.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. По- перше все чітко і детально описано. А по-друге, окремі структурні частини уроку оптимально витримані за часом, мають свою мету та зміст . Робота з вивчення нового ма¬теріалу характеризується кон¬кретністю й чіткістю реалізації основних завдань уроку. Виклад нового матеріалу відзначається логічністю, умілим виділенням головного, істотного. Прослідковується звязок із життям. Сподобалось абсолютно все.

  2. Ольга Михайлівна приділяє велику увагу самостійній роботі дітей, як виду перевірки засвоєних учнями знань. Її проводить і при перевірці домашнього завдання, і в кінці уроку, як можливість визначити рівень здобутої інформації за темою. Цікавинкою є прийом шпаргалки для вироблення в учнів вміння нотувати важливий матеріал.

  3. Сподобалось чітко описане обладнання уроку, хід лабораторної роботи, тестова самостійна робота з даної теми, домашнє завдання у вигляді таблиці та змістовна слайдова презентація.Дякую !

    1. Дякую гарно за такий чудовий коментар до моєї роботи. Сподіваюсь він стане в пригоді багатьом вчителям.