mail@urok-ua.com

Конспект уроку. Всесвітня історія 8 клас. Польська держава кінця XVI – першої половини XVII століття

Конспект уроку з всесвітньої історії для учнів 8 класу за темою: «Польська держава кінця XVI – першої половини XVII століття». Мета уроку, ознайомити учнів з особливостями соціально-економічного та політичного розвитку Польщі в ХVІ – в першій половині ХVІІ ст. і зовнішньою політикою Речі Посполитої. Урок розроблено із використанням таких інноваційних технологій як: інтерактивні, інформаційно – комунікативні. Основними формами роботи на уроці є колективна, парна, групова.
Велика увага приділена розвитку ключових та предметних компетенцій. На це спрямовані різноманітні завдання, такі як: тестові завдання, робота з атласом, схемою, таблицею, підручником, аналіз історичних документів, формулювання понять, власної точки зору про явища, події.
Здійснюється диференційований підхід до домашніх завдань: пропонується завдання обов’язкове для виконання всіма учнями та творче завдання.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Ірина Миколаївна використовує такі форми роботи на уроці як: колективна, парна, групова.
    Велика увага приділена розвитку ключових та предметних компетенцій. На це спрямовані різноманітні завдання, такі як: тестові завдання, робота з атласом, схемою, таблицею,
    підручником, аналіз історичних документів, формулювання понять, власної точки зору про явища, події.