Конспект уроку. Всесвітня історія 8 клас. Польська держава кінця XVI – першої половини XVII століття

Конспект уроку з всесвітньої історії для учнів 8 класу за темою: «Польська держава кінця XVI – першої половини XVII століття». Мета уроку, ознайомити учнів з особливостями соціально-економічного та політичного розвитку Польщі в ХVІ – в першій половині ХVІІ ст. і зовнішньою політикою Речі Посполитої. Урок розроблено із використанням таких інноваційних технологій як: інтерактивні, інформаційно – комунікативні. Основними формами роботи на уроці є колективна, парна, групова.
Велика увага приділена розвитку ключових та предметних компетенцій. На це спрямовані різноманітні завдання, такі як: тестові завдання, робота з атласом, схемою, таблицею, підручником, аналіз історичних документів, формулювання понять, власної точки зору про явища, події.
Здійснюється диференційований підхід до домашніх завдань: пропонується завдання обов’язкове для виконання всіма учнями та творче завдання.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Ірина Миколаївна використовує такі форми роботи на уроці як: колективна, парна, групова.
    Велика увага приділена розвитку ключових та предметних компетенцій. На це спрямовані різноманітні завдання, такі як: тестові завдання, робота з атласом, схемою, таблицею,
    підручником, аналіз історичних документів, формулювання понять, власної точки зору про явища, події.