Конспект уроку з англійської мови на тему: “MASS MEDIA . TELEVISION IN UKRAINE”. 9 клас

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з англійської мови на тему: “MASS MEDIA . TELEVISION IN UKRAINE”. 9 клас
Посада: вчитель англійської мови
Місце роботи: Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з англійської мови на тему: “MASS MEDIA . TELEVISION IN UKRAINE”. 
Цей урок було складено мною, як відкритий урок для учнів 9 класу Балаклійського ліцею на конкурс:”Учитель року”. Діти із задоволенням взяли активну участь у виконанні завдань та проектних робіт, навіть не знаючи мене як вчителя. Адже умовою конкурсу було проведення відкритого уроку не у своїй школі, з незнайомими учнями. Результат уроку був вражаючим. Усі були задоволені. Комісії особливо сподобалася проектна робота учнів.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Сучасний, насичений різними видами роботи урок англійської мови. Видно, що розробка спавді творча. Учням старшої школи легше сприймати матеріал за допоміжними схемами. Віра Миколаївна їх обмірковано представляє і використовує. Особливо вдалою вважаю проектну діяльність учнів.

  2. Провести урок в незнайомому класі є непростою справою, але опрацювавши конспект, зрозуміла, що Юлія Миколаївна на відмінно виконала це завдання. Грамотно спланована робота на уроці, вміло дібрані методи та прийоми дозволяють передбачити гарний результат. Проектна робота дійсно заслуговує на особливу увагу. Презентація відповідає вимогам.

  3. Всі методи, прийоми чітко розкривають основну тему і підпорядковані її меті. Урок відповідає віковим можливостям учнів. Вперше бачу настільки наповнений конспек уроку, ані єдиного українського слова. Впевнена що й на уроці його не чути. За це Вам велике спасибі!!! Робота в групах, асоціативний кущ, детальний аналіз тексту підібрані вдало. Презентація є чітким доповненням змісту уроку. Оформлена естетично, згідно всіх вимог. ДЯкую.