super@urok-ua.com

Конспект уроку з читання. Урок – конкурс

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з читання. Урок – конкурс
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Грабівський НВК "ЗШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Цей документ описує урок-конкурс із читання в 4 класі на тему “Ми тебе не забули, Тарасе!”, присвячений творчості Т. Г. Шевченка. Метою уроку є повторення основних етапів біографії Шевченка, розвиток навичок виразного читання, збагачення мовного запасу й виховання гордості за духовну спадщину українського народу. Урок включає конкурси “Мозковий штурм”, “Бліц-турнір” та “Читачі”, роботу з комп’ютером, гру “Вільний мікрофон”, конкурс юних ілюстраторів, тестування та інші активності. Обладнання для уроку включає портрет Т. Г. Шевченка, книжкову виставку, малюнки, рушники, тестові завдання та кросворди.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Дібрано і використано багато цікавого матеріалу про Тараса Шевченка, учні виконують різні види завдань. На мою думку, це не є урок-конкурс. Як використовувався комп’юпер, який зазначений у списку обладнання? Як підведені підсумки? Некоректним є запитання “Навіщо ми вивчаємо творчість Шевченка?”.

  2. Види роботи на уроці допомогли дітям більше згадати, пізнати творчість геніального творця літератури, мистецтва України: повторили біографію, провели “Бліц турнір”, позмагалися в тестових завданнях, продеклламували вірші напам`ять, доповнили рядки віршів словами, розгадали кросворд, згадали Т.Г.Шевченка як художника. В підсумку прозвучав виховний момент – любити рідну Україну. Дякую.