mail@urok-ua.com

Урок поглиблення теми “Пастуша пісня” для 1 класу

Урок поглиблює знання учнів про український народний інструмент – Сопілку. Продовжує знайомити учнів з музичними творами українських композиторів. Вчить визничати роль засобів виразності музики. Пояснює, що таке пастораль. Знайомить учнів з музичним інструментом – арфою.

Розвиває художньо-образне мислення дітей, уяву, допитливість щодо різних жанрів мистецтва. Урок виховує у дітей поважне ставлення до культури українського народу, підтримує бажання вивчати її. Розвиває в школярів художньо – образне мислення, творчі здібності, співацьки навички, здатність відчувати характер музики і розуміти її образний зміст. Викликає у дітей інтерес до музичного мистецтва, виховує культуру слухача і виконавця.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Оголошення теми і мети, мотивація навчальної діяльності відбувається в цікавій формі, таким чином учні залучаються до співпраці на уроці. Вчитель використовує дієві прийоми та методи, дбає про всебічний розвиток школярів.

  2. Урок багатий на нові слова, які вчитель дуже доступно пояснює, а презентація чудово все доповнює. Багато активних видів роботи, спрямованих на розвиток творчих здібностей та на формування естетичних смаків. Все гарно. Дякую.

  3. Урок чіткий за своєю структурою, наповнений різноманітним матеріалом, різними формами роботи. В конспекті подано детальний опис всіх його елементів. Велика кількість бесід, опрацювання теоретичного матеріалу відбувається на доступному рівні.