super@urok-ua.com

Конспект уроку з географії 8 -й клас на тему “Фізико-географічна характеристика Чорного моря”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з географії 8 -й клас на тему “Фізико-географічна характеристика Чорного моря”
Посада: вчитель географії та економіки
Місце роботи: Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 73

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Тема: Фізико-географічна характеристика Чорного моря

Мета: Сформувати в учнів уявлення про природні риси Чорного моря, систематизувати знання про його природно-ресурсний потенціал, розвивати критичне мислення та екологічний світогляд.

Тип уроку: Формування нових знань, умінь, навичок.

Форма уроку: Урок-подорож

Хід уроку:

  1. Організаційний момент
  2. Мотивація навчальної діяльності
  3. Перевірка домашнього завдання (географічний диктант)
  4. Вивчення нового матеріалу:
    • Зупинка №1: Географічне положення та берегова лінія
    • Зупинка №2: Геологічна будова і рельєф дна
    • Зупинка №3: Клімат і властивості водних мас
    • Зупинка №4: Рух води в морі
    • Зупинка №5: Органічний світ та природні ресурси
  5. Закріплення знань (метод “Золота нитка Аріадни”)
  6. Підсумок уроку, рефлексія
  7. Домашнє завдання

Урок побудований у формі уявної подорожі Чорним морем, де кожна зупинка розкриває різні аспекти його фізико-географічних характеристик. Учні виступають у ролі лоцманів, презентуючи новий матеріал, а також виконують практичні завдання, які допомагають закріпити отримані знання.

()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Розвиваючи критичне мислення, учитель вибрала форму уроку – подорож. Підібрані завдання формують пізнавальний інтерес учнів. Вдало використано літературний матеріал. Перед нами конспект звичайного робочого уроку. На мою думку, потрібно звернути увагу на чіткіше планування структури заняття. Дякую.

  2. Урок- подорож нараховує в собі ряд цікавих, пізнавальних завдань. Вчитель знайомить учнів з новим матеріалом , використовуючи інтерактивні методи. Хочеться детальніше дізнатися про метод “Золота нитка Аріадни”.