mail@urok-ua.com

Конспект уроку з географії 8 -й клас на тему “Фізико-географічна характеристика Чорного моря”

Конспект уроку з географії 8 -й клас на тему “Фізико-географічна характеристика Чорного моря”
Урок присвячений формуванню в учнів загального уявлення про ФГП Чорного моря,природу та багатства моря,ресурсний потенціал,екологічні проблеми та шляхи їх подолання.
Урок відбувається у формі уявної подорожі з використанням новітніх інформаційно-комунікативних технологій, що дає можливість учням максимально проявити творчий потенціал,креативні здібності.
Таким чином,школярі – не пасивні учасники уроку,а активна ,творчо мисляча особистість. Саме такий підхід до навчально-виховного процесу-це перший крок реалізації своїх можливостей,здібностей у соціумі,тобто повна адаптованість в житті.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Розвиваючи критичне мислення, учитель вибрала форму уроку – подорож. Підібрані завдання формують пізнавальний інтерес учнів. Вдало використано літературний матеріал. Перед нами конспект звичайного робочого уроку. На мою думку, потрібно звернути увагу на чіткіше планування структури заняття. Дякую.

  2. Урок- подорож нараховує в собі ряд цікавих, пізнавальних завдань. Вчитель знайомить учнів з новим матеріалом , використовуючи інтерактивні методи. Хочеться детальніше дізнатися про метод “Золота нитка Аріадни”.