super@urok-ua.com

Конспект уроку з геометрії для 11 класу на тему “Бічна поверхня конуса”

Автор матеріалу: Конспект уроку з геометрії для 11 класу на тему “Бічна поверхня конуса”

Конспект уроку з геометрії для 11 класу на тему “Бічна поверхня конуса”
Однією з проблем з якою стикаються вчителі у ПТНЗ є відсутність інтересу учнів до навчання, зокрема до вивчення геометрії. Завдання вчителя полягає в тому, щоб зацікавити учня, прищепити йому інтерес до вивчення предмету. Одним із дієвих засобів зацікавлення учнів математикою, зокрема геометрією у професійно-навчальних закладах, є проведення уроків з використанням елементів з професійним спрямуванням. Такі уроки вимагають від учителя спеціальної підготовки, але дають можливість показати тісний зв’язок математичної науки з обраною професією.Тому у своїй роботі я використовую геометричні задачі професійного спрямування. Хочу ознайомити з одним із таких уроків.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Дійсно впродовж усього уроку геометрії присутня чітка мотивація до вивчення цієї теми, а сам урок містить багато гарно підібраних методів, органічно доповнений цікавою презентацією. Переконана, що після такого уроку в учнів Вашого навчального закладу підвищиться інтерес до вивчення геометрії. Дякую!

  2. Людмила Іванівна підготувала гарний конспект уроку засвоєння нових знань. На різних етапах уроку проходить плідна робота , завдяки вдало дібраним інтерактивним, пошуковим, демонстраційним, практичним методам. Теоретичний матеріал підкріплюється демонстрацією тієї чи іншої проблеми.Недарма вчитель обрала Рене Декарт влучний епіграф для пояснення даної теми.