Конспект уроку з геометрії для учнів 8 класу з теми “Теорема Фалеса”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з геометрії для учнів 8 класу з теми “Теорема Фалеса”
Посада: вчитель математики
Місце роботи: Чернігівська ЗНЗ №35

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Даний матеріал буде корисний при вивченні теми “Теорема Фалеса. Середня лінія трапеції” в курсі геометрії 8 класу. Метою є формувати вміння учнів застосовувати вивчені означення і властивість середньої лінії трапеції при розв’язуванні задач; повторити теорему Фалеса, означення середньої лінії трикутника і її властивість та удосконалити вміння застосовувати ці знання до розв’язування задач; розвивати алгоритмічне і логічне мислення; виховувати культуру математичних записів, уважність і самостійність у роботі.

Вікно перегляду документа

Презентація №1

Вікно перегляду презентації

Презентація №2

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Розробка уроку-презентації містить достатню кількість цікавого матеріалу про видатного математика, астронома як біографічного характеру, так і його заслуги в розвиток математичної науки. Учні під керівництвом вчителя “відкривають” теорему, а потім доводять її, показують практичне застосування. Дякую.

  2. Грамотний підбір задач та вправ повністю відповідає завданню уроку,а саме: формуванню вміння учнів застосовувати вивчені означення і властивість середньої лінії трапеції при розв’язуванні задач; повторенню теореми Фалеса, означення середньої лінії трикутника і її властивість та удосконалити вміння застосовувати ці знання до розв’язування задач; розвивати алгоритмічне і логічне мислення; виховувати культуру математичних записів, уважність і самостійність у роботі.Даний матеріал буде корисний при вивченні теми “Теорема Фалеса. Середня лінія трапеції” в курсі геометрії 8 класу.