super@urok-ua.com

Конспект уроку з геометрії в 9 класі на тему “Правильні многокутники”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з геометрії в 9 класі на тему “Правильні многокутники”
Посада: вчитель математики
Місце роботи: Шепетівський НВК № 3

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Короткий опис матеріалу

Документ є планом-конспекту уроку з геометрії для 9 класу, що проводить Кислюк Ольга Олександрівна. Тема уроку — правильні многокутники.

Мета уроку:

  • Сформувати поняття правильного многокутника та його характеристик.
  • Розвивати вміння застосовувати матеріал для розв’язування задач.
  • Виховувати культуру записів.

Тип уроку — комбінований. Урок включає:

  1. Організаційний момент.
  2. Аналіз результатів контрольної роботи.
  3. Повторення знань про многокутники.
  4. Вивчення властивостей правильних многокутників.

Урок завершується підсумком та домашнім завданням.

Натисніть нижче, щоб побачити, які файли входять до цього архіву:
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Ольга Олександрівна опублікувала цікаву розробку уроку, доповнивши її уміло створеною презентацією. Навіть мене, вчительку математики, проблемне питання “Чому бджоли будують свої соти у вигляді правильних шестикутників?” дуже зацікавило. Уявляю, як цікаво було учням на такому уроці. Ви, Ольго Олександрівно, справжня молодчинка! Так тримати!

  2. Цікавий конспект уроку,який методично доведений та вмотивоний на прикладах.Особливо вдало урок доповнений мультимедійними засобами навчання, які можна запропонувати застосувавши “Кейс -методику”.Завдання у вигляді ЗНО особливо актуальні для даної вікової категорії учнів, адже це грунтона підготовка до ДПА , і основа для вдалого складання ЗНО.

  3. Урок розроблено відповідно чинних методичних вимог, наповнений завданнями різного характеру. Корисним є тестування у формі ЗНО, отже,учні на уроках готуються до складання головного іспиту, для них не буде новинкою форма побудови завдань.