super@urok-ua.com

Конспект уроку з геометрії в 9 класі на тему “Правильні многокутники”

Автор матеріалу: Конспект уроку з геометрії в 9 класі на тему “Правильні многокутники”

Фігури, що мають рівні сторонни та кути, здавна зачаровували людину досконалістю форми і таємничістю, яка завжди супроводжує досконалість.

Такі фігури обожнювали, приписуючи їм магічні та навіть цілющі властивості.

Многокутники з рівними сторонами й кутами прикрашали фамільні герби середньо вічних можновладців, обиралися символами таємних товариств, а дослідженню властивостей цих многокутників присвячували свої роботи найвидатніші математики минулих часів.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Ольга Олександрівна опублікувала цікаву розробку уроку, доповнивши її уміло створеною презентацією. Навіть мене, вчительку математики, проблемне питання “Чому бджоли будують свої соти у вигляді правильних шестикутників?” дуже зацікавило. Уявляю, як цікаво було учням на такому уроці. Ви, Ольго Олександрівно, справжня молодчинка! Так тримати!

  2. Цікавий конспект уроку,який методично доведений та вмотивоний на прикладах.Особливо вдало урок доповнений мультимедійними засобами навчання, які можна запропонувати застосувавши “Кейс -методику”.Завдання у вигляді ЗНО особливо актуальні для даної вікової категорії учнів, адже це грунтона підготовка до ДПА , і основа для вдалого складання ЗНО.

  3. Урок розроблено відповідно чинних методичних вимог, наповнений завданнями різного характеру. Корисним є тестування у формі ЗНО, отже,учні на уроках готуються до складання головного іспиту, для них не буде новинкою форма побудови завдань.