Конспект уроку з хімії для 8 класу на тему “Генетичні зв’язки між основними класами неорганічних сполук”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з хімії для 8 класу на тему “Генетичні зв’язки між основними класами неорганічних сполук̶...
Посада: Вчитель хімії
Місце роботи: НВК "Дивосвіт", м. Жовті Води, Дніпропетровська обл.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розробка уроку в 8 класі на тему “Генетичні звязки між основними класами неорганічних сполук” з мультимедійною підтримкою (презентація додається). Мета яких розкрити взаємозв’язок явищ у природі на прикладі взаємоперетворень одних класів речовин на інші; дати поняття про генетичний зв’язок; показати практичне значення знань про взаємозв’язок речовин для одержання нових сполук і матеріалів; розвивати вміння у написанні формул речовин і хімічних рівнянь, розстановці коефіцієнтів; виховувати культуру спілкування, почуття відповідальності за отримані знання. На уроці використовую інтерактивні та комп’ютерні технології.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Практика показує, що уроки хімії з використанням ігрових прийомів, які роблять захоплюючим учбовий процес, сприяють появі активного пізнавального інтересу учнів. На таких заняттях складається особлива атмосфера, де є елементи торчості та вільного вибору. Розвивається вміння працювати в групі: її перемога залежить від особистих зусиль кожного. Це саме про Ваш урок, Ольго Миколаївно.

  2. Ольга Миколаївна під час уроку реалізує основні дидактичні принципи. Урок сучасний, творчий, ефективний, адже на ньому забезпечується зв*язок комплексу навчально-виховних цілей. Вчитель здійснює роботу щодо формування активної особистості.