Конспект уроку з художньої культури для 9 класу за т.Екранні види мистецтва. Кіно, телебачення. Відео.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з художньої культури для 9 класу за т.Екранні види мистецтва. Кіно, телебачення. Відео.
Посада: учитель образотворчого мистецтва
Місце роботи: Середня загальноосвітня школа № 22 м. Камянське

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з художньої культури для 9 класу за т.Екранні види мистецтва. Кіно, телебачення. Відео.
Матеріал уроку підібраний так, щоб в доступній формі учні могли поглибити свої знання про мистецтво кіно, телебачення та відео. Окрім цього – ознайомилися з художніми засобами вираження у кінематографі, дізналися про видатних кінорежесерів та кіноакторів світу

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Конспект уроку продуманий, виважений. Тема розкрита, досягнено поставленої мети. Вікторіє Володимирівно, дякую за роботу. Але таке питання:чому на уроці про кіно лише один уривок з фільму? Можливо, треба менше теорії, і тоді б вистачило часу на перегляд уривків? Але це моє бачення уроку. А ще ми “знімали” (показували) кіно, відгадували емблеми кінофестивалів… Та у кожного своє. Ваш конспект беру до уваги. Ще раз – дякую.

  2. Початок уроку гарно продуманий, що сприятиме налаштуванню учнів на плідну роботу. Інтерактивні методи: «Здивуй», «Мозковий штурм»,«Навчаючись навчаю», «Продовж речення» використані на уроці допомогли вчителю подати новий маттеріал і закріпити отримані учнями знання. Структура уроку чітка. Слід, унаочнити роботу на уроці, або додати міні-проектну діяльність школярів.

  3. Навчальна діяльність учнів здійснюється методом групової роботи. В конспекті уроку є виважене використання інтерактивних методів, наявність міні – висновків за результатами. Під час вивчення такої теми, на мою думку, не вистачає перегляду відеоматеріалів. Спасибі за розробку.

  4. Дуже гарне емоційне налаштування учнів на початку уроку. Робота в групах має смислове наповнення, діти знайомляться з новими поняттями, розширюють свої знання з даної теми. Заслуговує уваги наочність, використана на уроці. Дякую за змістовний, творчий урок!