mail@urok-ua.com

Конспект уроку з художньої культури для 9 класу за т.Екранні види мистецтва. Кіно, телебачення. Відео.

Конспект уроку з художньої культури для 9 класу за т.Екранні види мистецтва. Кіно, телебачення. Відео.
Матеріал уроку підібраний так, щоб в доступній формі учні могли поглибити свої знання про мистецтво кіно, телебачення та відео. Окрім цього – ознайомилися з художніми засобами вираження у кінематографі, дізналися про видатних кінорежесерів та кіноакторів світу

Конспект уроку

 

 • : Любчич Вікторія Володимирівна
 • : учитель образотворчого мистецтва
 • : Середня загальноосвітня школа № 22 м. Камянське
 • Конспект уроку з художньої культури
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
56

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Початок уроку гарно продуманий, що сприятиме налаштуванню учнів на плідну роботу. Інтерактивні методи: «Здивуй», «Мозковий штурм»,«Навчаючись навчаю», «Продовж речення» використані на уроці допомогли вчителю подати новий маттеріал і закріпити отримані учнями знання. Структура уроку чітка. Слід, унаочнити роботу на уроці, або додати міні-проектну діяльність школярів.

 2. Навчальна діяльність учнів здійснюється методом групової роботи. В конспекті уроку є виважене використання інтерактивних методів, наявність міні – висновків за результатами. Під час вивчення такої теми, на мою думку, не вистачає перегляду відеоматеріалів. Спасибі за розробку.

 3. Дуже гарне емоційне налаштування учнів на початку уроку. Робота в групах має смислове наповнення, діти знайомляться з новими поняттями, розширюють свої знання з даної теми. Заслуговує уваги наочність, використана на уроці. Дякую за змістовний, творчий урок!