Конспект уроку з інформатики: “Діаграми в MS Excel 2007”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з інформатики: “Діаграми в MS Excel 2007”
Посада: вчитель фізики та інформатики
Місце роботи: Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Гортаючи підручник географії я помітила, що в ньому наведено багато графіків та діаграм, які не лише допомагають аналізувати, а й розвивають зорову пам’ять. В мене виникла ідея: А чому б не поєднати знайомство з географічними об’єктами та створенням діаграм у MS Excel 2007? В 7 класі мало дітей, тому робота на уроці була індивідуальною. Діти навчилися працювати з майстром діаграм: виконане ними домашнє завдання я отримала за допомогою ел.пошти. Шановні колеги! Я маю надію, що мої матеріали будуть корисні, а я чекаю на ваші коментарі.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Хороше домашнє завдання, чудова структура уроку. Мені урок схожий на інтегрований урок. Гарна тема по географії, з досвіду робила по астрономії та по біології. Колего, дякую!

  2. Дійсно цікавий урок інформатики, можна сказати, інтегрований з уроком географії. Незвичайна форма проведення – урок-панорама (не зустрічала такого раніше ніде). На уроці вчителька використовує велику кількість інформації з географії, логічно поєднуючи з темою “Діаграми у MS Excel 2007”. Активізує авторка пізнавальну активність школярів, використовує прийоми для усвідомлення даної теми. Дякую за розробку!