Конспект уроку з інформатики для 10 класу “Створення нумерованих та маркованих списків. Вставка зображень”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з інформатики для 10 класу “Створення нумерованих та маркованих списків. Вставка зображень”
Посада: викладач інформатики
Місце роботи: Луцький педагогічний коледж

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

План-конспект може бути використано при вивчені відповідної теми. Додатково пропонується презентація та демонстраційний приклад, які можна використати при пояснені нового матеріалу.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дякую. Цікава задумка списки розмістити в таблиці, але в календарному для 10 класів у мене так не вийде, бо таблиці пізніше. Ми вивчаємо на уроці тему, закріплюємо на ПК, на порах року та місяцях, а домашне: “Меню від власника ресторану” (трьохрівневе).

  2. Вчитель звертає увагу на актуалізацію опорних знань. Пояснення нового матеріалу відбувається поступово, з детальним поясненням, пропонується демонстраційний приклад.Закріплюють знання учні під час виконання практичної роботи.

  3. Структура заняття повністю відповідає меті та змісту уроку. На уроці вчитель використовував метод евристичної бесіди, лекції, практичні методи.Закріплення нового матеріалу відбувається безпосередньо за комп’ютерами. Виконання завдання поетапно дозволить учням остаточно розібратися в новій темі і закріпити отримані знання. Дякую.