mail@urok-ua.com

Конспект уроку з інформатики для 2 класу. Підготовка комп’ютера до роботи. Робочий стіл. Миша. Наведення вказівника. Коректне завершення роботи комп’ютера

Урок інформатики у 2 класі за підручником Коршунової О.В. “Сходинки до інформатики”. Урок розроблений з використанням мультимедійної презентації, тестів, інтерактивних технологій.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Дякую, Тетяно Іванівно! Дійсно відчувається, що урок розроблено для учнів 2-го класу, враховано вікові особливості дітей, не перенасичено теоретичною інформацією.
    А ще із задоволенням побачила поетапне проведення практичних робіт (у мікрогрупах), яке я описувала ще у 2006 році в г-ті “Інформатика” видавництва “Шкільний світ” (у мене тоді також кількість комп’ютерів не відповідала кількості учнів – і це дуже вдалий спосіб організації уроку).

  2. Урок інформатики цікавий за наповненістю, чіткий за структурою, методично правильно оформлений. Форма проведення у вигляді діалогу з Комп’юшкою робить урок цікавішим та привертає увагу всіх учнів. Сподобалась вправа “Інтерв’ю” в якості рефлексії. Незвичайний “Мозковий штурм”, “Мікрофон” та інші вправи допомагають учням опанувати матеріал уроку. Дякую!