mail@urok-ua.com

Конспект уроку з інформатики для 2 класу. Підготовка комп’ютера до роботи. Робочий стіл. Миша. Наведення вказівника. Коректне завершення роботи комп’ютера

Урок інформатики у 2 класі за підручником Коршунової О.В. “Сходинки до інформатики”. Урок розроблений з використанням мультимедійної презентації, тестів, інтерактивних технологій.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
782

2 коментарі

  1. Дякую, Тетяно Іванівно! Дійсно відчувається, що урок розроблено для учнів 2-го класу, враховано вікові особливості дітей, не перенасичено теоретичною інформацією.
    А ще із задоволенням побачила поетапне проведення практичних робіт (у мікрогрупах), яке я описувала ще у 2006 році в г-ті “Інформатика” видавництва “Шкільний світ” (у мене тоді також кількість комп’ютерів не відповідала кількості учнів – і це дуже вдалий спосіб організації уроку).

  2. Урок інформатики цікавий за наповненістю, чіткий за структурою, методично правильно оформлений. Форма проведення у вигляді діалогу з Комп’юшкою робить урок цікавішим та привертає увагу всіх учнів. Сподобалась вправа “Інтерв’ю” в якості рефлексії. Незвичайний “Мозковий штурм”, “Мікрофон” та інші вправи допомагають учням опанувати матеріал уроку. Дякую!