super@urok-ua.com

Конспект уроку з інформатики для 9 класу на тему “Загрози безпеці та пошкодження даних у комп’ютерних системах”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з інформатики для 9 класу на тему “Загрози безпеці та пошкодження даних у комп’ютерних системахR...
Посада: Вчитель інформатики
Місце роботи: Малокаховський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис

Цей документ описує план уроку з інформатики для 9-го класу, зосереджений на темі “Загрози безпеці та пошкодження даних у комп’ютерних системах”.

Мета уроку:

  • Навчальна: сформувати поняття про загрози безпеці та пошкодження даних у комп’ютерних системах.
  • Розвиваюча: розвивати логічне мислення, планування діяльності, аналіз та висловлювання своєї точки зору.
  • Виховна: виховувати інформаційну культуру, уважність та дисциплінованість.

Основні етапи уроку:

  1. Організаційний етап: привітання, відмічання відсутніх, перевірка готовності.
  2. Перевірка домашнього завдання.
  3. Актуалізація опорних знань за допомогою фронтального опитування.
  4. Повідомлення теми і мети уроку.
  5. Вивчення нового матеріалу через роботу в групах:
    • 1 група: Загрози інформаційної безпеки.
    • 2 група: Етичні та правові основи захисту даних.
    • 3 група: Шкідливі програми та комп’ютерні віруси.
  6. Формування умінь і навичок через завдання та обговорення.
  7. Підбиття підсумків та оцінювання.
  8. Рефлексія та обговорення вражень від уроку.

Домашнє завдання: опрацювати пункти 9.1-9.5 підручника.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Урок хороший, вдало підібраний матеріал уроку, цікаво підібрані форми роботи на уроці, але як на мене дуже мало запитань на такому етапі уроку,як актуалізація, можливо більше потрібно запитань ?Взагалі, дякую за урок!

  2. Хороший урок, забрала собі до скарбнички цікавих уроків. Сподобались приклади асоціативних кущів. Грамотно вчитель об’єднує учнів у группи, а не розділяє. Дякую за урок, було цікаво аналізувати.

  3. Під час вивчення нового матеріалу учні об*єднуються в групи та опрацьовують нову інформацію для подальшого повідомлення своїм однокласникам.Сподобався бланк оцінювання, кожна дитина розуміє на якому рівні знаходилась на уроці.

  4. Даний урок буде корисний вчителям інформатики. Групова форма роботи є актуальною в наш час, коли обсяг матеріалу велик, а часу на його ознайомлення не так багато. Вчитель підібрав цікаві завдання, вправа “асоціативні кущі” дозволить не тільки ознайомити дітей з новою темою, а й закріпити знання на більш грунтовному рівні.