mail@urok-ua.com

Конспект уроку з інформатики для 9 класу на тему “Загрози безпеці та пошкодження даних у комп’ютерних системах”

Робота в групах та складання асоціативного куща допоможуть краще опрацювати великий обсяг теоретичного матеріалу та закріпити знання учнів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Урок хороший, вдало підібраний матеріал уроку, цікаво підібрані форми роботи на уроці, але як на мене дуже мало запитань на такому етапі уроку,як актуалізація, можливо більше потрібно запитань ?Взагалі, дякую за урок!

  2. Хороший урок, забрала собі до скарбнички цікавих уроків. Сподобались приклади асоціативних кущів. Грамотно вчитель об’єднує учнів у группи, а не розділяє. Дякую за урок, було цікаво аналізувати.

  3. Під час вивчення нового матеріалу учні об*єднуються в групи та опрацьовують нову інформацію для подальшого повідомлення своїм однокласникам.Сподобався бланк оцінювання, кожна дитина розуміє на якому рівні знаходилась на уроці.

  4. Даний урок буде корисний вчителям інформатики. Групова форма роботи є актуальною в наш час, коли обсяг матеріалу велик, а часу на його ознайомлення не так багато. Вчитель підібрав цікаві завдання, вправа “асоціативні кущі” дозволить не тільки ознайомити дітей з новою темою, а й закріпити знання на більш грунтовному рівні.