super@urok-ua.com

Конспект уроку з інформатики для учнів 2 класу на тему: Сприймання людиною інформації. Властивості інформації. Види інформації за способом сприймання.

Автор матеріалу: Конспект уроку з інформатики для учнів 2 класу на тему: Сприймання людиною інформації. Властивості інформації. Види інфо...

Конспект уроку з інформатики для учнів 2 класу на тему: Сприймання людиною інформації. Властивості інформації. Види інформації за способом сприймання. На даному уроці учні познайомляться з видами інформації, пригадають органи чуття людини, працюватимуть з програмою GCompris.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Хороша розробка уроку інформатики. Вважаю, що Інна Сергіївна підібрала вдалий метод для етапу мотивації – розгадування кросворду, у якому використала яскраві картинки фруктів та овочів. Цим авторка пов’язала свій урок з природознавством. Незважаючи ні на що, Ваша розробка, пані Інно, заслуговує похвали. Спасибі!!!

  2. Якщо на етапі мотивації Ви використовуєте подібного роду прийом (а саме розгадування кросворду) , то слід чітко вияснити яка його мета? Чому ви не проиділили 2 хв виховному моменту? Яке відношення мають овочі чи фрукти до уроку інформатики? Слід наголосити, що як учні розгадали кросворд? що їм допомогло? і таким чином плавно підвести до висвітлення теми уроку. Вивчення нового матеріалу “учні читають статтю в підручнику”?! Ось так ви подаєте новий матеріал? Спочатку раджу провести бесіду з опорою на кросворд, а потім читати статті підручника. Всі інші етапи продумані.

  3. Кросворд для мотивації – дуже вдалий прийом у початковій школі. Присутній обов*язковий інструктаж з техніки безпеки, релаксаційна вправа для очей, розповідь вчителя супроводжується питаннями для перевірки сприйняття матеріалу.

  4. Цілісний урок представила Інна Сергіївна, наповнений навчальним і наочним матеріалом. Цікава мотивація навчальної діяльності. Учнів підводять до теми урок за ключовим словом кросворду. В ігровій формі проходить підсумок зустрічі.