mail@urok-ua.com

Конспект уроку української мови у 8 класі на тему: “Словосполучення. Будова і види словосполучень за способом вираження головного слова. Тренувальні вправи”

Урок систематизації, узагальнення та поглиблення знань про словосполучення, побудований на матеріалах про рідну мову (поезія і проза). Форма проведення – турнір мовознавців.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Конспект уроку з української мови для 8 класу на тему: “Усний вибірковий переказ розповідного тексту з елементами опису пам’яток історії і культ... Урок допоможе розвивати в учнів мовленнєво-комунікативні вміння переказувати текст розповідного характеру, що містить опис пам’ятки історії. Конспект ...
Конспект уроку з Української літератури та мови для 8-го класу на тему: Способи формування критичного та креативного мислення на уроках української мо... Конспект уроку з Української літератури та мови для 8-го класу на тему: Способи формування критичного та креативного мислення на уроках української мо...
Цикл уроків української мови у 8 класі “Просте ускладнене речення” Цикл уроків української мови у 8 класі "Просте ускладнене речення"Даний матеріал може бути використаний вчителями української мови та літератури при п...
586

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Спроба приготувати нестандартний урок -це вже добре. На жаль, не дуже вдало, але у кожного бувають невдачі. Мабуть, треба вчитися на зразках, більш ретельно вивчати методику. Удачі.

  2. На жаль,мені здалося,що наданий матеріал вимагає дороботки навіть в оформленні .Не відчувається турнірного духу ,напруженої кульмінаціі.Впевнена,що це можна виправити,доопрацювати.Успіхів!

  3. Для узагальнення знань з даної теми, Ксенія Василівна обирає нестандартну форму проведення уроку – турнір. Дібрані завдання не лише перевіряють, систематизують отримані знання, а й сприяють поглибленому вивченню матеріалу.

  4. Дуже творчий та нестандартний урок із вивчення словосполучення. Цікаві завдання, а головне ,що Ви провели ще й гру -турнір мовознавців:представлення команд,конкурси, поетична п’ятихвилинка тощо. Але необхідно було попрацювати над змістом епіграфа. Дякую Вам за урок.