Конспект уроку української мови у 8 класі на тему: “Словосполучення. Будова і види словосполучень за способом вираження головного слова. Тренувальні вправи”

Урок систематизації, узагальнення та поглиблення знань про словосполучення, побудований на матеріалах про рідну мову (поезія і проза). Форма проведення – турнір мовознавців.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Спроба приготувати нестандартний урок -це вже добре. На жаль, не дуже вдало, але у кожного бувають невдачі. Мабуть, треба вчитися на зразках, більш ретельно вивчати методику. Удачі.

  2. На жаль,мені здалося,що наданий матеріал вимагає дороботки навіть в оформленні .Не відчувається турнірного духу ,напруженої кульмінаціі.Впевнена,що це можна виправити,доопрацювати.Успіхів!

  3. Для узагальнення знань з даної теми, Ксенія Василівна обирає нестандартну форму проведення уроку – турнір. Дібрані завдання не лише перевіряють, систематизують отримані знання, а й сприяють поглибленому вивченню матеріалу.

  4. Дуже творчий та нестандартний урок із вивчення словосполучення. Цікаві завдання, а головне ,що Ви провели ще й гру -турнір мовознавців:представлення команд,конкурси, поетична п’ятихвилинка тощо. Але необхідно було попрацювати над змістом епіграфа. Дякую Вам за урок.