mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 2 класу на тему: “Тренувальні вправи у вимовлянні, читанні та написанні слів з апострофом”

Тип уроку комбінований. Метою уроку було навчити учнів уживати апостроф після твердих приголосних б, п, в, м, ф, р перед я, ю, є, ї, які позначають по два звуки; вчити правильно вимовляти, читати і списувати слова з апострофом; вдосконалювати навички звуко-буквеного аналізу слів; формувати пізнавальні інтереси, розвивати мовлення, мислення, виховувати любов та повагу до символів українського народу. Урок побудований так, що коли учні виконують завдання, то вчитель їх знайомить із квітами, що вплітали українці у віночок. По закінченню уроку до віночка вплетено всі квітки ще й причеплено до нього стрічки.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Оксана Михайлівна на уроці формує необхідні вміння та навички. Розвивається мовлення, довільна увага, пізнавальні інтереси.Тренувальні вправи сприятимуть засвоєнню теми уроку. Символи українського народу допомагають досягти поставленої мети. Дякую.

  2. Гарний урок, в роботі вчителя відслідковується системність, зв`язок з попередніми темами.Вправи підібрані дуже цікаві, вони розвивають у дітей пізнавальний інтерес,мовлення, мислення. Діти вчаться писати слова з апострофом і разом з тим знайомляться з народними символами України,виховуються патріотичні почуття. Дякую.

  3. Прекрасний урок, вдало підібрані за рівнем складності завдання, різні види роботи, є ефект змагання та випередження, багато ігрових моментів, поглиблюються знання учнів з нарадознавства. Вчитель – молодець, все чітко та продумано!