mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови: “Роль фразеологізмів у мовленні. Тренувальні вправи”

Цей урок буде корисний для вчителів, які працюють у 6 класі при вивченні теми: “Фразеологія”.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Надія Пилипівна креативно і відповідально створила прекрасну презентацію.Як уміло придумала назви хвилинок:теоретична,етимологічна,творча,пошукова,хвилинка-веселинка,у зоопарку.Чого варта фізкультхвилинка у вигляді пантоніми.Не забула і про культуру мовлення.Браво!

  2. Шановна, Надіє Пилипівно, Ваші хвилинки полонили мою педагогічну душу. Дуже цікаво,
    нестандартно, креативно, на часі. Слайдовий матеріал доречний, потрібний, яскравий. Ваші напрацювання колегам стануть у пригоді. Дякую.

  3. Фразеологія складна, але цікава. Вчитель знайомить учнів з влучними висловами, історією іх виникнення, використанням у повсякденному житті, обираючи різні прийоми. Сподобалась “Хвилинка-цікавинка”, фізкультхвилинка у вигляді пантоміми.

  4. Урок дійсно змістовний, насичений та цікавий. “Хвилинки” на кожному етапі уроку просто вражають. Усі завдання чудово продумані, і представлені саме в такій оригінальній формі, що точно спонукатимуть школярів до їх виконання. Здійснена значна робота, адже для створення такого уроку потрібно чимало зусиль та часу. Презентація дуже сподобалась, такої ще навіть не бачила. Слайди гарні, яскраві, заохочують до плідної роботи. Я вже й сама задумалась над створенням подібної презентації з використанням фразеологізмів, особливо візьму собі за зразок 7, 8, 9 слайди ( діти точно запам*ятають подані фразеологізми, бо подається їх історія, тлумачення фразеологізмів та ілюстрації до них), але хочу використати вже інші приклади фразеологізмів. Найбільше мені сподобались : “Хвилинка-веселинка”, “Етимологічна хвилинка”, “Творча хвилинка”, “Пошукова хвилинка”, “Хвилинка у зоопарку”. Фізкультхвилинка є незвичайною та захоплюючою. Обов*язково використаю у своїй роботі поданий урок та яскраву презентацію. Надзвичайно приємно писати відгуки про такі хороші напрацювання вчителів. Вчитель – особистість творча та активна. Бажаю Вам творчих успіхів! Дякую!

  5. Урок із різноманітних хвилинок – це цікаво.І завдання підібрані гарні, підпорядковані меті уроку. Самостійна роботи є стимулом розвитку мовлення і мислення школярів.

  6. Гарний урок.Добре , що вчитель під час уроку застосовує ІКТ, є робота в парах. Сподобалась фізкультхвилинка з пантонімою і домашнє завдання, що є творчим.